Boğazköy Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgisayar Destek Yardım

4 posters
YazarMesaj
DjErkut
Site Sahibi
Site Sahibi
DjErkut

Erkek
Lakap : Hakan Arıkan

Bilgisayar Destek Yardım Empty
MesajKonu: Bilgisayar Destek Yardım   Bilgisayar Destek Yardım Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 4:39 am

Değerli Üyelerimiz ;

Bilgisayarınızla İlgili Hertürlü Sorunu Buradan iletebilirsiniz..

Anında Yardım Edilecektir..Yardım Forumdan Sağlanamzsa

BPP Portalı Olarak Hiç Bir Ücret Alınmadan Evinize Servis Yapılacaktır..

Bizim İçin Değerli Olduğunuzu Bilmenizi İsteriz .. Siz Paylaşın Kampanyalardan Yararlanın

Sağlıcakla Kalın

Erkut Şahin
https://bogazkoy.yetkin-forum.com
b_ku

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Destek Yardım   Bilgisayar Destek Yardım Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2007 12:51 pm

cok guzel bir uygulama ama meslekte sporcu yazıyor ve sitede sanırım forum da sanırım hazır bir forum uygulamasının uyarlanmıs hali ana sayfanızda yazılan 4 aylık calısmanın eseri buysa ya cok yavassınız yada bu isi yapabilecek duzeyde bilgiye sahip degilsiniz
bastada dedigim gibi mesleginiz sporcu ben sahsen yeri geldiginde bilgisayar bolumunu bitirmis muhendis arkadaslara bile guvenemezken bu meslekte deneyim sahibi guvenilir insanlara bile zar zor emanet ettigim bilgisayarlarımı neye guvenerek emanet edecegim sizlere
bunyenizde bu isi profesyonel sekilde gerekli techizat ve donanıma sahip birini calıstırıyormusunuz yoksa bilginiz sadece windows cd sini takıp makinayı bastan kurmaktanmı ibaret Shocked
DjErkut
Site Sahibi
Site Sahibi
DjErkut

Erkek

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Destek Yardım   Bilgisayar Destek Yardım Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2007 1:28 pm

Sayın Üyemiz ;

Bazı Bilgisayar Firmaları Varki , Gelen Müşterinin Bilgisayarında Kolayca Cözülecek Sorununu Cözmekten Ziyade Format Atmayı Tercih Ediyor. Neden ? Cünkü Her Format Başına 30- 40 Ytl Alınıyor. Öyle Bir Döneme Gelmiş Bulunuyoruz ki Artık İnsanlar Bir Birlerine Güvenemiyor. Neden Cünkü İnsanlardan Para Koparmaya Calışanlardan Dolayı.. Ben Türk Genci Olarak Bu Konuda Rahatsızlık Duyuyorum..
Madem Bilgisayar Sorunları Formatla Geçiştiriliyor? Ozaman Neden Halkımın Cebinden 30- 40 Ytlsi Cıksın. Ben Bu Durumdan Rahatsızlık Duyuyorum Ve Üyelerimizin Bilgisayar Arızlarını Ücretsiz Bir Şekilde Gidermeye Karar Verdik. Bu Arada Bilgisayar Muh Arkadaşlarıma Güvenmezken Diye Bir Cümle Kullanıyorsunuz.Siz Zaten Boğazköyde Bilgisayar Firması İşletiyorsunuz.Yaptığımız Kampanyalardan Dolayı Neden RahatsızlıK Duyuyorsunuz Anlamış Değilim . İyi Günler
Sayın Üyelerimiz;
Yukarda Geçen B_Kutay Adlı Üye , Bizi Tehdit Edip Sitemizi Karalayan Bir Firmadır. Sürekli Nick Değiştirip Bu Tür Karalamalarda Bulunuyor. Ve Sitemizde Düzenlediğimiz Bu Site Tutulurmu Anketine , 2 Tane Tutulmaz Cevabını Veren B_ Kutay Adlı Üyenin İpsi Üzerinden Oylanmıştır.
Lütfen Bizi Karalamaktan ve Uğraşmaktan Vazgeçin. Şunuda Bilmenizi İsteriz Biz Artık Bu Tur Karalamaları Kulak Asmayıp , Üyelerimze Daha Ne Kadar Cok Kampanya Düzenleriz Düşüncesinde Yola Koyulduk.

İyi Günler

En son tarafından Paz Ara. 02, 2007 5:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gurkan

gurkan

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Destek Yardım   Bilgisayar Destek Yardım Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 4:10 pm

Selam Ben Gürkan Pc Konusunda Bana Yardımcı olduğunuz İçin Teşekkür Ediyorum. Ama Yinede Bu Bilgisayar Konusundaki Arızalarımızı Parayla Giderdiğimiz İçin Bununla Birlikte Bedavaya Yaptığınız İçin Mahcupluk Duyuyorum. Ama Cok Sağolun Yardımcı Olduğunuz İçin.
DjErkut
Site Sahibi
Site Sahibi
DjErkut

Erkek

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Destek Yardım   Bilgisayar Destek Yardım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2007 3:38 am

TşKler Ama Mhcup Duyulacak Birşey Yok .. Biz Seve Yapıyoruz. Ki Bakınnn
RufflesGirl

RufflesGirl

MesajKonu: Geri: Bilgisayar Destek Yardım   Bilgisayar Destek Yardım Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 1:38 pm

Erktcukummmmm Embarassed Sayende muzik dinliyoyuuuummm Embarassed saol jnm benmmmmmm I love you

Bilgisayar Destek Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-