Boğazköy Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BJK - TRABZON

YazarMesaj
DjErkut
Site Sahibi
Site Sahibi
DjErkut

Erkek
Lakap : Hakan Arıkan

BJK - TRABZON Empty
MesajKonu: BJK - TRABZON   BJK - TRABZON Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 10:30 am

BEŞİKTAŞ 3 GOL BULDU
Beşiktaş kulübü gibi, Başkan Demirören’de zor durumda. Futbol Federasyon’u ile ilgili yaptığı açıklama nedeni ile 3 ay cezalı olan Demirören başkan takımının maçlarını seyredemiyor. Bu yüzden Demirören başkanın morali son derece bozuk. İstanbul’dan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ı telefonla arıyor: “Bu maçı mutlaka seyretmek istiyorum. Bana nasıl yardım edebilirsin” diyerek yardım istiyor. Ama istediği yardımı alamıyor. Stadın yanındaki “Profesyonel Futbolcular Derneği’nin” binasından maçı gayet güzel seyretme imkânı var. Ama Serdar Bali bir prensip kararı alarak derneğe seyirci almıyor.
Demirören başkan bu maçı çok istemesine rağmen seyretme imkânını bulamıyor…
Maçın daha 4’ci saniyesinde Gökdeniz’in attığı golü Beşiktaş geri dörtlüsü sadece seyretti.
Bu gol oyuncuları ateşler diye düşünüyordum ki Yatara 6. dakikada İbrahim Üzülmez’i yere yıkarak ikinci golü attı. Bu faulü de maalesef hakem Bülent Yıldırım seyretti. Serdar’ın ortasını iyi takip eden Burak uzun zamandan beri yapamadığını yaparak gol attı. Beşiktaş biraz oyuna asılmağa başladı. 26 dakikada Delgado kendi kazandığı penaltıyı gole çevirdi. Beşiktaş dört dakikada iki gol atarak oyuna orta oldu. Trabzon hücuma çıktığı bir anda geri dönemedi Bobo 3.golü attı. Beşiktaş 2–0 malubiyetten galibiyeti yakaladı. Rüştü topa 18 dışında göğsü ile müdahale etti. Yan hakem Baki Tuncay Rüştü’nün el ile çevrildiği işaret etti. Orta hakemde Rüştü’ye kırmızı kart gösterdi. Bu yan hakemin gözüne gerçekten gözlük lazım.
Bol gollü seyri güzel bir maç seyrettik.
Bence Demirören başkanın bu maçı mutlaka seyretmesi lazımdı.Onun adına üzüldüm.

ERKAN ÖZMEN
https://bogazkoy.yetkin-forum.com

BJK - TRABZON
1 sayfadaki 1 sayfası